YER DÖŞEMESİ

Pvc Yer Döşemesi - Pvc Zemin Kaplama Lider Kuruluşu

Yer Döşeme Çeşitleri

Pvc Yer Döşemesi

Pvc (poli vinil klorür) esaslı olan petrolün bileşenlerinden oluşan, Pvc zemin kaplama çeşitli ayrıştırma ve birleştirme tepkimeleriyle elde edilen antibakteriyel yer kaplamasıdır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İnsan sağlığına zarar veren maddeler içmeyip bakteri üremesini engellemektedir. Üst yüzeydeki pur ve çeşitli korumalar sayesinde düzenli temizlik ile ilk günkü görüntüyü elde edebilirsiniz. Pvc zemin Kaplama Kolay temizlenip leke tutmama özelliğine sahiptir.

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi kaplamalar , bozulmayı önlemek, görünümünü korumak ve beton bir yapı içerisinde bulunan ürünün saflığını korumak için beton yüzeylere uygulanır. Epoksi (EP tipi) neme ve solventlere karşı mükemmel direnç sunar. Epoksi genellikle iki bileşenli bir termoset karışımı olarak bulunur. Epoksi uygulaması oldukça kolaydır, ancak bileşenlere zarar vermeden çıkarılması neredeyse imkansızdır.

Spor Zemin Kaplama

Spor Zemin Kaplama sistemleri genellikle kapalı salon yüzeyleri için çok amaçlı olup Basketbol, Hentbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Güreş ve diğer tüm salon oyunları için ideal bir zemin kaplamasıdır. Spor zemin kaplamaları saha yerinde dökme olarak uygulandığından ek yeri oluşturmaz. Bu nedenle kenarlarda seviye farkı yoktur. Özellikle topla oynanan salon oyunlarında top için doğal bir hareket tarzı gösterir.

Linolyum Zemin Kaplama

Linolyum Zemin Kaplama doğal ürünlerden yapılır ve bunların çoğu da yenilenebilir. Keten bitkisinin tohumlarından, öğütülmüş mantar veya odun, çam reçine, ezilmiş kireçtaşı ve mineral pigmentlerinden (renk için) elde edilen keten tohumu yağından yapılır. Bu bileşenler genellikle bir jüt destek malzemesi ile çiftleştirilir.

Malzemelerin çoğu yenilenebilir olduğundan linolyum, yeryüzü kaynaklarını diğer döşeme malzemelerine göre daha az çeken çevre dostu bir üründür.

Antistatik Zemin Kaplama

Antistatik zemin kaplama sistemi Arzu edilen kontrollü bir topraklama noktasına boşaltmak için elektrik statik yük (bir kişinin bir polimer zeminde hareket etmesinden bir insanda BVG veya Vücut Gerilim Üretimi birikimi olarak bilinir) olarak bilinen bir boru görevi görür. Elektrik akımının ve tahliyenin bu yönlendirilmiş ve kasıtlı akışı, imalat sırasında hassas elektronik bileşenlere zarar verebilecek yanlışlıkla elektrostatik boşalma potansiyelini büyük ölçüde azaltmaya veya ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Lvt

Lüks vinil yer döşemesinin (LVT) günlük avantajları ile ahşap ve taş döşemenin doğal görüntüsünü alın. Çarpıcı ahşap ve taş efektleri, güzel renk derinliği ile aralıklarımızda özenle yeniden yaratılıyor. Bizim Impress koleksiyonu bile görebilir ve tıpkı gerçek ahşap gibi tahıl, olukları ve knot hissetmek sağlayan kayıtlı bir kabartma dokusu içeriyor.

Lüks vinil döşemenin kolay bakımı (basit bir haftalık paspas veya fırça, zeminin yeni gibi görünmesini sağlar) ve mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Yer Döşemesi Nedir ?

Pvc yer döşemesi şirketimizin en çok faaliyette bulunduğu alandır. Mimari yapıların göze hoş görünmesini sağlayan, rahatlık bakımından son derece güven vericidir. Pvc yer döşemeleri günümüzde okul, hastane, kamu kuruluşları, residance, villa vb. Birçok yapıda kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinin görünüş açısından, vazgeçilmezi olmuştur. Artık günümüzde tüm mimari yapılarda tercih edilmektedir. Tercih sebebi pvc yer döşemesinin rahatlık ve göze hitap edilmesi açısından iş yerine kazandırdığı ciddiyettir. Bir iş yerinin güzel görünmesi her açıdan iş yerine kazandırdığı pozitif yönleri bulunur. Herkes ciddi ve profesyonel bir iş yeriyle çalışmak ister. Bir iş yerinin profesyonel olarak algılanmasının temelinde güzel bir görüntü bulunur.

Örnek Uygulamalarımız
pvc zemin kaplama- yer döşemesi
yer döşemesi istanbul
heterojen yer döşemesi
heterojen pvc zemin kaplama
pvc yer kaplama
pvc zemin kaplama
pvc yer döşemesi
Yer döşemesi
kauçuk zemin kaplama uygulama
Lvt Zemin Kaplama
Epoksi Boyama
BEEFLOOR NEO UNACO
Akrilik Zemin Kaplama
Portakal kabuğu epoksi zemin kaplama
İstinye park epoksi zemin kaplama 1
Xoom-Fitness Pvc Zemin Kaplama İstanbul_4
Ulus-Gerflor Atlas Pvc Zemin Kaplama İstanbul_7
Ulus-Gerflor Atlas Pvc Zemin Kaplama İstanbul_5
Türkmenistan Olimpiyat - Gerflor Uni Comfort - Pvc Zemin Kaplama_2
Birey Koleji Beykent Pvc Zemin Kaplama İstanbul
fitness zemin kaplama fiyatları